Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
2 fanúšikovia
/ 2 body
Nameless22
Kryštof Konečný
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Animovaný
Komédia
Dráma
Krimi
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Veľká Británia
Česko
Kanada
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Temný rytier
(2008)
Avengers: Nekonečná vojna
(2018)
Sedem
(1995)
Joker
(2019)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Dokonalý trik
(2006)
Star Wars: Epizóda III - Pomsta Sithov
(2005)
Logan: Wolverine
(2017)
Batman začína
(2005)
Gladiátor
(2000)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
Frecerick
lopik_