Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 4 body
nixien
Nikola Šeflová
Plzeň, Plzeňský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Animovaný
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Star Trek: Nová generácia
(1987)
Červený trpaslík
(1988)
Hra o trůny
(2011)
Sherlock
(2010)
Californication - Orgie v Kalifornii
(2007)
Ajťáci
(2006)
Hviezdna loď Galactica
(2004)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Dexter
(2006)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex
(2002)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
Miss_Jones
alternate
Apricots
Justin009
Robynson