Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 1 bod
ArtherasBR
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Sci-Fi
Komédia
Dráma
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Veľká Británia
Nemecko
Kanada
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Trainspotting
(1996)
Warcraft: Prvý stret
(2016)
Logan: Wolverine
(2017)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Batman začína
(2005)
Smrtonosná zbraň
(1987)
Harry Potter a väzeň z Azkabanu
(2004)
Gladiátor
(2000)
Zaslaná pošta
(2010)
Captain America: Zimný vojak
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
shadows1993
Ragnar1993
Black_Raven