Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 2 body
Eve_CSFD
Eva Procházková
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Krimi
Dráma
Komédia
Sci-Fi
Životopisný
film
seriál
divadelný…
relácia
TV film
USA
Česko
Československo
Veľká Británia
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Kolja
(1996)
Dlouhý, široký a krátkozraký
(2006)
Guľový blesk
(1978)
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
Škola základ života
(1938)
Poslušne hlásim
(1957)
Dobrý vojak Švejk
(1956)
Vše o Evě
(1950)
Koniec starých čias
(1989)
Plynové lampy
(1944)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
major.warren
GaiusJulius
Zadimrska
Brambucicka
Časové pásmo bolo zmenené