Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
Petr.....
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Dokumentárny
Krimi
Dobrodružný
film
seriál
TV film
divadelný…
relácia
Česko
Československo
USA
Veľká Británia
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Všichni dobří rodáci
(1968)
Misia
(1986)
Vtedy na Západe
(1968)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Pán prsteňov: Dve veže
(2002)
A teraz o niečom úplne inom
(1971)
Monty Python a Svätý Grál
(1975)
Život Briana
(1979)
Monty Python: Zmysel života
(1983)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel