Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
18 fanúšikov
johanan233
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Rodinný
Sci-Fi
Dobrodružný
Animovaný
film
USA
Veľká Británia
Spojené…
Čína
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Transformers
(2007)
Transformers: Pomsta porazených
(2009)
Transformers - Temná strana Mesiaca
(2011)
Transformers: Zánik
(2014)
Ohnivý kruh
(2013)
Železné srdce
(2014)
Jurský svet
(2015)
Avatar: Posledný vládca vetra
(2010)
21 Jump Street
(2012)
22 Jump Street
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(18)
Tarpan
zizalka_adik
Pastelka_123
KukuGIRL
BartMan1989
toris
Aidam83
dudy2297
frantiskaa
Xocl
mrkvica91645
traktor
Dominik.Mare
misinek2
donut123
robert1624
samik
roxyy