Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 2 body
Exuctioner
Jiří
Brno, Jihomoravský kraj, Česko
Člověk
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Krimi
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
amatérsky film
USA
Česko
Veľká Británia
Nemecko
Taliansko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Prelet nad kukučím hniezdom
(1975)
Zelená míľa
(1999)
Samotári
(2000)
Million Dollar Baby
(2004)
Kult hákového kríža
(1998)
Gran Torino
(2008)
Nástrahy veľkomesta
(1984)
Žandár zo Saint Tropez
(1964)
Obchodník so smrťou
(2005)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(5)
WillSloth
Migel00
rrawe
FengS
kuba650
Časové pásmo bolo zmenené