Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 1 bod
E13
Erik Hunana
Považská Bystrica, Trenčiansky, Slovensko
pes
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Animovaný
Komédia
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Japonsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
2001: Vesmírna odysea
(1968)
Fanny a Alexander
(1982)
Kino Raj
(1988)
Dvanásť rozhnevaných mužov
(1957)
Táto krajina nie je pre starých
(2007)
Monty Python a Svätý Grál
(1975)
Choď a pozeraj sa
(1985)
Mafiáni
(1990)
Old Boy
(2003)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
D28
A2002
dene
Časové pásmo bolo zmenené