Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 4 body
CapnCrunch
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Akčný
Komédia
Krimi
Western
film
seriál
TV film
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Taliansko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Neľútostný súboj
(1995)
Carlitova cesta
(1993)
Pink Floyd: The Wall
(1982)
Dobrý, zlý a škaredý
(1966)
Frajer Luke
(1967)
Taxikár
(1976)
Vanishing Point
(1971)
...a spravodlivosť pre všetkých
(1979)
Mŕtvy muž
(1995)
Krstný otec
(1972)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
Loriencz
wraahun
Bohda_N
Mandalore
HonzaKopecky
Časové pásmo bolo zmenené