Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
2 fanúšikovia
/ 2 body
ivana.z
Ivana Mell
Bratislava, Bratislavský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Dobrodružný
Romantický
film
seriál
TV film
koncert
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pelíšky
(1999)
Requiem za sen
(2000)
Chyť ma, ak to dokážeš
(2002)
Klub bitkárov
(1999)
Polnoc v Paríži
(2011)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Match Point - Hra osudu
(2005)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Útek do divočiny
(2007)
Leon
(1994)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(2)
El_Duderino
mako156