Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
10 fanúšikov
/ 8 bodov
Kárl
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Krimi
Animovaný
film
seriál
divadelný…
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Big Lebowski
(1998)
Modrý zamat
(1986)
Americká krása
(1999)
Braček, kde si?
(2000)
Klub bitkárov
(1999)
V Bruggách
(2008)
Temný rytier
(2008)
Posledný Mohykán
(1992)
Do naha!
(1997)
Slavnosti sněženek
(1983)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
8 bodov
Fanklub
(10)
Bachy
mrkt
BetuSKA
cechi666
nameadel
W i K i
Kaja.Š
Márduk33
tereza.152
Georgeee