Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
specialist
fero
Košice, Košický, Slovensko
milovník kvalitného filmu;)
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Akčný
Komédia
Sci-Fi
Dokumentárny
film
seriál
USA
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Slovensko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Kábul, veterné mesto
(2018)
Matrix
(1999)
Barva ráje
(1999)
Mlčanie jahniat
(1991)
Stratené v preklade
(2003)
Čierny jastrab zostrelený
(2001)
Vrece ryže
(1997)
Všetky moje ex
(2009)
Mirai, dievča z budúcnosti
(2018)
Narušenie
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Časové pásmo bolo zmenené