Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
/ 1 bod
adamishkos
Česko
Dude playing a dude disguised as another dude
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Dráma
Dobrodružný
Animovaný
film
seriál
relácia
hudobný…
koncert
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Votrelec
(1979)
Matrix
(1999)
Pán prsteňov: Návrat kráľa
(2003)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Dobrý, zlý a škaredý
(1966)
Temný rytier
(2008)
Klub bitkárov
(1999)
Ohnivý kruh
(2013)
X-Men: Budúca minulosť
(2014)
Tropická búrka
(2008)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(1)
xcerm113