Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
3 fanúšikovia
/ 1 bod
hahaivuska
Ivona Gablasová
Uherské Hradiště, Zlínský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Dokumentárny
Akčný
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Hra o trůny
(2011)
Klinika Grace
(2005)
Prison Break: Útek z väzenia
(2005)
Priatelia
(1994)
Teória veľkého tresku
(2007)
Láska je Láska
(2004)
Zúfalé manželky
(2004)
Narcos
(2015)
Orange Is the New Black
(2013)
MINDHUNTER: Lovci myšlenek
(2017)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(3)
Khumbac
blackstar23
NepulaJitu