Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
poruba.on
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Horor
Dráma
Komédia
Akčný
Fantasy
film
TV film
USA
Veľká Británia
Kanada
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Na vine sú hviezdy
(2014)
Teď a tady
(2012)
Zostaň so mnou
(2014)
V zajatí démonov
(2013)
Evil Dead
(2013)
Janíčko a Marienka: Lovci čarodejníc
(2013)
Protivné baby
(2004)
Prom Night
(2008)
Sinister
(2012)
Carrie
(2013)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Časové pásmo bolo zmenené