Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
6 fanúšikov
/ 3 body
Gumacik
Jozef Onderčo
Nové Mesto nad Váhom, Trenčiansky, Slovensko
Student BIVŠ Praha
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Dráma
Dobrodružný
Sci-Fi
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Česko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Návrat do budúcnosti
(1985)
Smrtonosná pasca
(1988)
Dokonalý trik
(2006)
Statočné srdce
(1995)
Veľká ryba
(2003)
Winnetou
(1963)
Zachráňte vojaka Ryana
(1998)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Žandár zo Saint Tropez
(1964)
Pelíšky
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(6)
danci7891
timo!
Lucieeeee
marisse
Brian2595
zuzianna