Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 2 body
ivaspacilova
Iva Hanáková
Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Rozprávka
Akčný
film
seriál
TV film
relácia
hudobný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Nedotknuteľní
(2011)
Počiatok
(2010)
Pelíšky
(1999)
Diabol nosí Pradu
(2006)
Páni kluci
(1975)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Hviezdny prach
(2007)
Rebelové
(2001)
Hriešny tanec
(1987)
Pretty Woman
(1990)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
Starletka
Wittgenstein
posek.8
Makyna05