Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 2 body
ash12
Zuzana Alexová
Praha-západ, Středočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Romantický
Krimi
film
seriál
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Doktorka Zoe
(2011)
Gossip Girl
(2007)
Ako som spoznal vašu mamu
(2005)
Priatelia
(1994)
Sex v meste
(1998)
Zúfalé manželky
(2004)
Orange Is the New Black
(2013)
Veľké malé klamstvá
(2017)
Černé zrcadlo
(2011)
Homeland - Zradca
(2011)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(4)
medapusik
LeonaDi
Blejzr
Shoopaw
Časové pásmo bolo zmenené