Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
Cuer
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Komédia
Sci-Fi
Dráma
Animovaný
film
seriál
USA
Francúzsko
Veľká Británia
Nemecko
Kanada
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Nedotknuteľní
(2011)
Votrelec
(1979)
Nebe a dudy
(1941)
Predátor
(1987)
Veľký Gatsby
(2013)
Yes Man
(2008)
Chyť ma, ak to dokážeš
(2002)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Vlk z Wall Street
(2013)
Rambo
(1982)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
csfd.cz/uzivatel/321313-cuer