Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 4 body
masejo
Josef Mašek
Kutná Hora, Středočeský kraj, Česko
milovník UK a US seriálů
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Sci-Fi
Fantasy
film
seriál
relácia
TV film
študentský…
USA
Kanada
Veľká Británia
Česko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené seriály
(10)
Californication - Orgie v Kalifornii
(2007)
Tráva
(2005)
Hriešnici
(2011)
Newsroom
(2012)
Prefíkaná banda
(2004)
Domek z karet
(2013)
Kravaťáci
(2011)
Community
(2009)
Město žen
(2009)
Hviezdna brána
(1997)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
KajusaK
mArcElkrIz
igoryllaz
Svojto
LOTR.Ivett
masekjosef
masejo8
josef-mašek-55333799
masekj.cz