Město žen

• USA Cougar Town (viac)
USA, (2009–2015), 37 h 24 min (Minutáž: 22 min)

Courteney Cox, Christa Miller, Busy Philipps, Dan Byrd, Josh Hopkins, Ian Gomez, Brian Van Holt, Bob Clendenin, Carolyn Hennesy, Briga Heelan, Spencer Locke (viac)

Americký komediální seriál, v němž nechybí jistý druh provokace, potřebný komediální nadhled a pochopení pro známá i skrytá zakoutí duše „slabšího pohlaví" – to je Město žen. Jeho hlavní hrdinka Jules Cobbová (hraje ji Courteney Coxová – představitelka Moniky ze seriálu Přátelé), rozvedená je stále velmi atraktivní čtyřicátnice, která si našla nového životního partnera. Tím se stal o něco mladší soused Grayson Ellis. Z jejich „nepatrných" věkových rozdílů vznikají nečekané komické situace. Ale jejím největším problémem zůstává nejspíše skutečnost, že bez rozmýšlení ihned vysloví, co ji právě napadne. A tak není vůbec divu, že se pak často ocitá v stále trapnějších a složitějších situacích, které celému okolí někdy ztrpčují život... (Česká televize)

pufina

Courteney Cox má moře prostoru pro svůj herecký koncert. Jules Cobb je nevšední, vtipná, upřímná a patří mezi čtyřicátnice, co si svůj život chtějí ještě užít. Seriál je plný energie, má čím pobavit a jako bonus srší skvělými dialogy a dobrými herci. Co víc si přát? Mít ve čtyřiceti takovou sousedku jako je Jules.. Oblíbené postavy: Jules, Grayson, Andy a Ellie.. ()

Sagara

Cougar Town je sitcom, ktorý klame telom. Chápem, prečo sa uvažovalo nad zmenou názvu (chvalabohu, že tak neurobili). Prvých niekoľko epizód sa seriál iba hľadá, až napokon zapadne do svojej terajšej podoby. Courtney Cox so svojou bláznivou partičkou zvláda všetko. Od bránicu trhajúcich vtipov a hlášok, po melancholické situácie, kde o slzy (vaše) nie je núdza. ()

HappySmile

Spousta lidí se tento seriál pokouší porovnat s Přáteli (stejná hlavní představitelka) nebo se Scrubs (stejní tvůrci). První ze jmenovaných jsem viděla hodně dávno, když jsem byla malá, a druhý vůbec, takže tohle srovnání ode mě nečekejte. Cougar Town vyniká hlavně skvěle vymyšlenými postavami, které si určitě zamilujete (hlavně ztřeštěnou Jules) a bude vás zajímat, jaké další příběhy je dále čekají. Humor mi tady taky sednul a hodně mi připomněl Gilmorova děvčata. ()

ganz

Musím říct, že předchozí počiny Billa Lawrence jsou mi mnohem bližší než Cougar town. Námět seriálu mě nazaujal ani v nejmenším, ale jelikož se jedná o dílo mého seriálového oblíbence, tak jsem si řekl že to zkusím. Seriál je svojí strukturou velmi podobný Scrubs a to zvláště charaktery jednotlivých postav (zvláště pak Christa Miller, která hraje skoro stejnou postavu jako ve Scrubs), bohužel nemá jeho intenzitu a pokud nejste žena po čtyřicítce, nebudete cílová skupina. Pokud však stejně jako já máte rádi pohodový seriálový styl Billa Lawrence, budete mít další seriál u kterého můžete v klidu vypnout. ()

lioncel

Všechny sekýruje, má moc ráda červené, je cvok a občas je naprosto praštěná = Jules Cobb /výborná Courteney Cox .. je především samozřejmě dobrá a oddaná matka, která si vždy a téměř se vším nějak poradí .. a na víc má vedle sebe k ruce svou nejlepší kamarádku Ellie Torres /skvělá Christa Miller/ a vlastně i své další přátele, včetně svého bývalého … ()

• V 13. epizodě (Stop Dragging My Heart Around) sleduje Jules (Courteney Cox) seriál Scrubs (2001), který stejně jako Cougar Town natočil Bill Lawrence. (astarik)
  • Scéna, ve 3. epizodě 2. série, kdy hraje parta v Julesině (Courteney Cox) domě na hudební nástroje, byla inspirována návštěvou Courteney Cox v domě Jimmyho Kimmela, kde si Courteney zahrála na bubny. (CrashONE)

The IT Crowd dostane americký remake

The IT Crowd dostane americký remake