Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
7 fanúšikov
/ 4 body
Hramo
Přerov, Olomoucký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Horor
Animovaný
film
seriál
relácia
hudobný…
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Trainspotting
(1996)
Strach a hnus v Las Vegas
(1998)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Klub bitkárov
(1999)
Big Lebowski
(1998)
Mechanický pomaranč
(1971)
Smrteľné zlo 2
(1987)
Prelet nad kukučím hniezdom
(1975)
Donnie Darko
(2001)
Mulholland Drive
(2001)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(7)
Joker Punx
Řezník
Lucasosum
rausmartin
MCpico
Axxius
Tarantinoblo
Časové pásmo bolo zmenené