Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
18 fanúšikov
/ 13 bodov
EKLEKTIK
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Tvůrce hodnot, které jsou bezcenné.
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Krimi
Rozprávka
Akčný
film
TV film
seriál
študentský…
Československo
USA
Česko
Francúzsko
Veľká Británia
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Byli jednou dva písaři
(1972)
Nemocnica na okraji mesta
(1977)
Malý pitaval z velkého města
(1982)
Návštěvníci
(1983)
Hospoda
(1996)
M.A.S.H.
(1972)
Taxi
(1978)
Krok za krokom
(1991)
Majster Tim
(1991)
Teória veľkého tresku
(2007)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
13 bodov
Fanklub
(18)
Deimos
Tommassi3
consuela1
Lukrecie
Sidonka
luxik007
sofiapetra
PX
LadyPupu
Nostalgia
starfisch
AshT
Hezonja7
hubertino
wildekatze
Rebeca35
MalaPralinka
Moron296