Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 4 body
scott888
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Komédia
Dobrodružný
Vojnový
film
seriál
relácia
TV film
USA
Nemecko
Francúzsko
Veľká Británia
Česko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Titanic
(1997)
Vo štvorici po opici
(2009)
Vo štvorici po opici 2
(2011)
Rýchlo a zbesilo
(2001)
Bojovník: Brat proti bratovi
(2011)
Pád Tretej ríše
(2004)
Prežili sme Ardeny
(2003)
Posledný samuraj
(2003)
Dedičstvo alebo Kurvahošigutntag
(1992)
Taxi
(1998)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(5)
Rambo159
hadoskorpion
Stinger88
Nahmair
Gordonovec