Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
8 fanúšikov
/ 5 bodov
Katie_
Kateřina
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Akčný
Krátkometrážny
film
seriál
relácia
TV film
študentský…
USA
Česko
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Prázdniny v Ríme
(1953)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Pýcha a predsudok
(2005)
Chlapec v pruhovanom pyžame
(2008)
Podivný prípad Benjamina Buttona
(2008)
Kráľova reč
(2010)
Pearl Harbor
(2001)
Pianista
(2002)
Avatar
(2009)
Wall-E
(2008)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(8)
LoLaa
MiaMoonlight
EElessar
Ady15
Nekro
mkmikes
trapatoni
Monca..