Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
6 fanúšikov
/ 4 body
Harlan_Wade
Kryštof Karel
Rokycany, Plzeňský kraj, Česko
Student
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Dokumentárny
Animovaný
film
seriál
relácia
TV film
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Donnie Darko
(2001)
2001: Vesmírna odysea
(1968)
Počiatok
(2010)
L. A. - Utajené skutočnosti
(1997)
Matrix
(1999)
Gran Torino
(2008)
Dvanásť rozhnevaných mužov
(1957)
Klub bitkárov
(1999)
Chlapčenstvo
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
4 body
Fanklub
(6)
David661
Amancia
Sudic
DanielPRO
truhliobecny
badgercz
krystof_karel