Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
26 fanúšikov
/ 12 bodov
carolvilla
Kajiss Villová
Hodonín, Jihomoravský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Krimi
Akčný
Animovaný
film
seriál
relácia
hudobný…
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Španielsko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené seriály
(10)
Misfits: Zmetci
(2009)
Papírový dům (Netflix verze)
(2017)
Skins
(2007)
Gossip Girl
(2007)
Priatelia
(1994)
Kancl
(2005)
Zločin
(2011)
Jak vyrobit vraha
(2015)
Veľké malé klamstvá
(2017)
Boj o moc
(2018)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
12 bodov
Fanklub
(26)
AnthonyByzzy
Patrick666
majarajda
Bluddz
Mark.X
paulina5061
predchádzajúca
21 - 26
ďalšie
kajissvillova