Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
8 fanúšikov
/ 7 bodov
pu5ky
Tomas Puskar
Levice, Nitriansky, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Animovaný
Dokumentárny
film
seriál
študentský…
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Japonsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Donnie Darko
(2001)
Princezná Mononoke
(1997)
Requiem za sen
(2000)
Ghost Dog - Cesta samuraja
(1999)
Sedem
(1995)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Akira
(1988)
Nehanební bastardi
(2009)
Parazit
(2019)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
7 bodov
Fanklub
(8)
eisha3
vander19
_Xm!T_
apostle
murriik
petriiik
MaxSVK
lia.liar