Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
51 fanúšikov
/ 42 bodov
tomasjurda
Tomáš Jurič
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Animovaný
Dráma
Dobrodružný
film
seriál
TV film
relácia
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené seriály
(10)
Kancl
(2005)
Hra o trůny
(2011)
Stranger Things
(2016)
Nezvestní
(2004)
Priatelia
(1994)
Simpsonovci
(1989)
Volajú ma Earl
(2005)
Teória veľkého tresku
(2007)
Futurama
(1999)
Griffinovci
(1999)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
42 bodov
Fanklub
(51)
cowok
dolomona
Petrson17
honza195
Feek92
Lukrecie
dudatom
Compote
Pilec
JitulkaN
Dzejhou
euroondy
JohnnyK
Sell
Wraight1
Iwory_
BadCat
Kodry
JanCarlos
mynonka
predchádzajúca
1 - 20
ďalšie
Časové pásmo bolo zmenené