Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
4 fanúšikovia
/ 1 bod
Pucho
Peter Spevar
Hlohovec, Trnavský, Slovensko
Nezbedník
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Animovaný
Komédia
Dráma
Akčný
Krimi
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Kanada
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené seriály
(10)
Simpsonovci
(1989)
M.A.S.H.
(1972)
Futurama
(1999)
Nezvestní
(2004)
Dexter
(2006)
Dr. House
(2004)
Mestečko South Park
(1997)
Prison Break: Útek z väzenia
(2005)
Hviezdna brána
(1997)
Krok za krokom
(1991)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
1 bod
Fanklub
(4)
FlyBoy
milan0301
Zubrik8
Sia265
Pucho
Časové pásmo bolo zmenené