Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
17. naj používateľ Švajčiarsko
7 fanúšikov
/ 5 bodov
trixy
Šimon L
Švajčiarsko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Dobrodružný
Romantický
film
seriál
TV film
divadelný…
študentský…
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Taliansko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Život v oblakoch
(1995)
Noc na zemi
(1991)
Dvojaký život Veroniky
(1991)
Káva a cigarety
(2003)
Čierna labuť
(2010)
Sweeney Todd: Čertovský holič z Fleet Street
(2007)
Snídaňový klub
(1985)
Sociálna sieť
(2010)
Akumulátor 1
(1994)
V červenci
(2000)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
17. naj používateľ Švajčiarsko
5 bodov
Fanklub
(7)
withSTONE
flower_child
PollyDawson
Nobodies
Morass
OndysH2O
SunnyH
Časové pásmo bolo zmenené