Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
8 fanúšikov
/ 8 bodov
Rodan
Student
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Krimi
Animovaný
film
seriál
TV film
divadelný…
relácia
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Československo
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Blade Runner
(1982)
Klub bitkárov
(1999)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Indiana Jones a posledná krížová výprava
(1989)
Život Briana
(1979)
Fontána
(2006)
Moulin Rouge
(2001)
Zbohom, baby
(2007)
Ghost in the Shell
(1995)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
8 bodov
Fanklub
(8)
Toshiro
PEEPA
Yazzman
ravalah
Bezz
Kosťa
SHpeK
Tonny 23
Časové pásmo bolo zmenené