Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
1 fanúšik
Newls
Smil Flek
Praha-východ, Středočeský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Akčný
Dráma
Komédia
Krimi
Animovaný
film
seriál
divadelný…
relácia
TV film
USA
Veľká Británia
Nemecko
Česko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Dokonalý trik
(2006)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Temný rytier
(2008)
Terminátor 2: Deň zúčtovania
(1991)
Star Wars: Epizóda V - Impérium vracia úder
(1980)
Matrix
(1999)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Klub bitkárov
(1999)
Indiana Jones a posledná krížová výprava
(1989)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
Fanklub
(1)
Elfovaran