Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 3 body
CURVE
Lukáš Zdeněk
Pardubice, Pardubický kraj, Česko
Student, Fotograf, Kameraman, Geocacher
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Akčný
Animovaný
Dráma
Dokumentárny
film
seriál
relácia
TV film
hudobný…
USA
Česko
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Forrest Gump
(1994)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Nedotknuteľní
(2011)
Prelet nad kukučím hniezdom
(1975)
Zelená míľa
(1999)
Chyť ma, ak to dokážeš
(2002)
Všemocný
(2011)
Zrodenie Planéty opíc
(2011)
Ja, legenda
(2007)
Paddington
(2014)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
3 body
Fanklub
(5)
Earl_23
ivet.ka
Shimargh
Forsetino
narciska3