Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
16 fanúšikov
/ 10 bodov
Idžick
Igor J.
Trnava, Trnavský, Slovensko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Dokumentárny
Dobrodružný
film
seriál
relácia
TV film
študentský…
USA
Veľká Británia
Francúzsko
Nemecko
Slovensko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Pelíšky
(1999)
Veľká ryba
(2003)
Truman Show
(1998)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Stratené v preklade
(2003)
Dvanásť rozhnevaných mužov
(1957)
Hoří, má panenko
(1967)
Láska nebeská
(2003)
500 dní so Summer
(2009)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
10 bodov
Fanklub
(16)
tibenskym
dwdb
Shakul_
kysna
ORIKA
KristynaLock
Nick_Nayme
diankac
ChunLi
leonarda
Emz
danohornak
B3T0N
Peps
bush2
klofie