Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
15 fanúšikov
/ 9 bodov
evson
Eva
Olomouc, Olomoucký kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Dokumentárny
Horor
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Večný svit nepoškvrnenej mysle
(2004)
Tajný život Waltera Mittyho
(2013)
Truman Show
(1998)
Pred úsvitom
(1995)
Leon
(1994)
Počiatok
(2010)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Pán Nikto
(2009)
Klub bitkárov
(1999)
Prekliaty ostrov
(2010)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(15)
Sawy
Wasp
Carth
Vědma
mmmxzzz
fray
Ninana
avalusko
Jaroslaf
cocco
feryk
Molisxxx
jardel24
Tobur
zdenda0
Časové pásmo bolo zmenené