Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
9 fanúšikov
/ 6 bodov
Koty69
Franta Pero
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Dokumentárny
Krimi
film
seriál
TV film
relácia
divadelný…
USA
Veľká Británia
Česko
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené filmy
(10)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Krstný otec
(1972)
Nehanební bastardi
(2009)
V Bruggách
(2008)
Obchodník so smrťou
(2005)
Slavnosti sněženek
(1983)
Vesničko má středisková
(1985)
„Marečku, podejte mi pero!“
(1976)
Čierny jastrab zostrelený
(2001)
Elitné komando
(2007)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(9)
VanTom
Ninana
Adlok
Ttie
macoslav
Jasánek
DejvHorak
DiFi
Aiolyn