Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
10 fanúšikov
/ 6 bodov
Dennis.16
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Horor
Dokumentárny
film
seriál
TV film
relácia
koncert
USA
Veľká Británia
Česko
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Vtedy na Západe
(1968)
Hook
(1991)
Amadeus
(1984)
Městem chodí Mikuláš
(1992)
Ako na vec
(2002)
Pán prsteňov: Spoločenstvo Prsteňa
(2001)
Schindlerov zoznam
(1993)
Sloní muž
(1980)
Vanilkové nebo
(2001)
Nožnicovoruký Edward
(1990)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(10)
Vyrida
amokey
HoricGAMER
Anitaa
marooned
Mystix
vexlis
ap0fis
Flabadob
Pruchapetter
Časové pásmo bolo zmenené