Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
5 fanúšikov
/ 2 body
Pesap
Jurij Alexejev. Gagarin
Česko
Workoholik
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Animovaný
Akčný
Dokumentárny
film
seriál
relácia
TV film
koncert
USA
Česko
Československo
Veľká Británia
Nemecko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Prelet nad kukučím hniezdom
(1975)
Forrest Gump
(1994)
Americká krása
(1999)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Obchodník so smrťou
(2005)
Ľud verzus Larry Flynt
(1996)
Trainspotting
(1996)
Kawasakiho ruže
(2009)
Čistá duša
(2001)
Svet podľa Prota
(2001)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
2 body
Fanklub
(5)
Yarwen
Toustovač
Ehrentraut
ThePhoenix
sam218
csfd.cz/uzivatele.php?viceouzivateli=14903
Časové pásmo bolo zmenené