Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
9 fanúšikov
/ 6 bodov
makyy
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Hudobný
Animovaný
film
seriál
relácia
koncert
TV film
USA
Veľká Británia
Česko
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Titanic
(1997)
Posledný Mohykán
(1992)
Láska nebeská
(2003)
Moulin Rouge
(2001)
Prázdniny v Ríme
(1953)
Veľký Gatsby
(2013)
Pravidlá muštárne
(1999)
Pýcha a predsudok
(2005)
Kabaret
(1972)
Život je krásny
(1997)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
6 bodov
Fanklub
(9)
barunka17
Asenath
Hruzi
k_enny
eNBee
horovska
menymka
Jakub777
imou