Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
8 fanúšikov
/ 5 bodov
herthaner
Petr Vaněček
Pelhřimov, kraj Vysočina, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Krimi
Dokumentárny
film
seriál
relácia
TV film
amatérsky film
USA
Česko
Veľká Británia
Nemecko
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Dobrý, zlý a škaredý
(1966)
Vtedy na Západe
(1968)
Vykúpenie z väznice Shawshank
(1994)
Forrest Gump
(1994)
Zelená míľa
(1999)
Pulp Fiction: Historky z podsvetia
(1994)
Sedem
(1995)
Gran Torino
(2008)
Jackie Brownová
(1997)
Neľútostný súboj
(1995)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
5 bodov
Fanklub
(8)
Thomick
El Pistolero
ext_
klida
f7r
Joey(1)
TheLuky12
Jonathan1987
eurofotbal.cz