Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
13 fanúšikov
/ 9 bodov
werush
Veronika Holubová
Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Dráma
Komédia
Akčný
Dokumentárny
Krimi
film
seriál
TV film
relácia
študentský…
USA
Francúzsko
Česko
Veľká Británia
Československo
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Obľúbené filmy
(10)
Pred súmrakom
(2004)
Pan a paní Adelmanovi
(2017)
Lietam v tom
(2009)
Núdzový východ
(2008)
Na konci s dychom
(1960)
Rojkovia
(2003)
Hodiny
(2002)
Úplní cudzinci
(2016)
Môj kráľ
(2015)
Match Point - Hra osudu
(2005)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
9 bodov
Fanklub
(13)
numi
buchli
mrksik
Prekarkar
Mr. Sandman
Nathaniel#
sethi
g.e.o.r.g.e
morfas
gaspo13
plo koon
lakisha
Bercovicz
Časové pásmo bolo zmenené