Reklama
Reklama
ČSFD.sk
Hľadať
Podrobné vyhľadávanie
Môj účet
Ovládací panel
Prihlásenie
Registrácia
Zabudnuté heslo
Pridať film
Pridať tvorcu
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
ďalšie
Novinky
Televízia
Kino
VOD
Rebríčky
Blu-ray
DVD
Žánre
NEW
Ocenenia
Používatelia
Diskusie
Shop
21 fanúšikov
/ 12 bodov
Mr.Dick
Viktor Pavlik
Tachov, Plzeňský kraj, Česko
Najsledovanejšie
žánre
žánre
/
typy
typy
/
pôvody
pôvody
Komédia
Dráma
Akčný
Dokumentárny
Krátkometrážny
film
relácia
seriál
TV film
hudobný…
USA
Česko
Veľká Británia
Československo
Francúzsko
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
ďalšie
Prehľad
O mne
Hodnotenia
Recenzie
Denníček
Obľúbené
Filmotéka
Zaujímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
ďalšie
Filmy
Seriály
Relácie
Herci
Herečky
Režiséri
Skladatelia
Scenáristi
Spisovatelia
Kameramani
Používatelia
Obľúbené seriály
(10)
Black Books
(2000)
Perníkový tatko
(2008)
M.A.S.H.
(1972)
Kancl
(2005)
Dámský gambit
(2020)
MINDHUNTER: Lovci myšlenek
(2017)
Narcos
(2015)
Stranger Things
(2016)
Columbo
(1971)
Šéfkuchařův stůl
(2015)
Napísať správu
Pridať do obľúbených
Ovládací panel
12 bodov
Fanklub
(21)
tojowoeZNK
koubl
korndaddy
Hankey_
chuckboris
stage.x
emcko
Roxy.Ryan
Kmyn
vasafc
Marcos
speis
Petta1
ciky1
Masarowitch
petova
Zangief
Ivet9t
Fuebue
Pavel81
predchádzajúca
1 - 20
ďalšie
viktorpavl.k