Božie mlyny

• Česko Boží mlýny
Česko, 2021, 5 h 33 min (Minutáž: 54–58 min)

Réžia:

Jan Hřebejk

Kamera:

Martin Šácha

Hudba:

Matěj Kroupa

Martin Myšička, Vincent Navrátil, Eliška Křenková, Robert Nebřenský, Jiří Lábus, Josef Prouza, Petr Prokop, Matěj Ruppert, Jiří Maryško, Jiří Bábek (viac)

Netradičný, komediálno-kriminálny seriál, v ktorom príbeh začína práve v momente, kedy páchateľov zločin ostáva nepotrestaný. Partia hlavných hrdinov zložená z vysokoškolského profesora, mladého študenta kriminalistiky, novinárky a policajného kapitána, sa snaží nevracať sa späť v čase k obnoveniu prípadu, ktorý je nesmierne náročné vyriešiť. Naopak, snažia sa vyvinúť takú situáciu, či nástrahu, ktorá napokon zločinca dolapí a spravodlivo ho vytrestá. (RTVS)

Recenzie používateľa JB001 k tomuto seriálu (3)

Povraz (2021) (E01)

O existenci tohoto nového seriálu jsem se dozvěděl až z recenze Mirky Spáčilové v MFDnes. Vzhledem k tomu, že to dost strhala, byl jsem hodně zvědav, jak velká tragédie to bude, ale byl jsem mile překvapen. Vůbec tu hodinku nepovažuji za ztrátu času a jsem zvědav co se z toho vyklube. Šanci tomu dám ()

Spiace lode (2021) (E02)

Není to špatné. Dokonce víc koukatelné než odpolední zápas Liberec:Slavia. O Spartě se Slováckem nemluvě. Co mi ale na tomto seriálů vadí nejvíc je to klišé, že golf je hra pro snoby, zbohatlíky nebo kriminálníky. Seriál dělá tomuto sportu medvědí službu. Za mne totiž jakýkoli čas strávený na golfu je lepší než čas strávený v kanceláři nebo doma u televize... ()

Ázijská ruža (2021) (E05)

Tohle bylo tak slabé a blbé, že nemám odvahu si pustit závěrečný díl. Jakákoli jiná činnost bude asi smysluplnější... Dost bylo Kroupy i Hřebejka ()