Božie mlyny

• Česko Boží mlýny
Česko, 2021, 5 h 33 min (Minutáž: 54–58 min)

Réžia:

Jan Hřebejk

Kamera:

Martin Šácha

Hudba:

Matěj Kroupa

Martin Myšička, Vincent Navrátil, Eliška Křenková, Robert Nebřenský, Jiří Lábus, Josef Prouza, Petr Prokop, Matěj Ruppert, Jiří Maryško, Jiří Bábek (viac)

Netradičný, komediálno-kriminálny seriál, v ktorom príbeh začína práve v momente, kedy páchateľov zločin ostáva nepotrestaný. Partia hlavných hrdinov zložená z vysokoškolského profesora, mladého študenta kriminalistiky, novinárky a policajného kapitána, sa snaží nevracať sa späť v čase k obnoveniu prípadu, ktorý je nesmierne náročné vyriešiť. Naopak, snažia sa vyvinúť takú situáciu, či nástrahu, ktorá napokon zločinca dolapí a spravodlivo ho vytrestá. (RTVS)

Recenzie používateľa Dawe2 k tomuto seriálu (4)

Spiace lode (2021) (E02)

Pavel Řezníček neobvykle velmi přirozený a uvěřitelný ve své roli. ()

Splatený dlh (2021) (E03)

Příběh na nic, napětí žádné, hudba byla vynikající jen jednu chvilku, absolutně ničím nezaujalo. Trapnost a zbytečnost celého dílu dobře shrnul jednou větou ten kluk úplně na konci, to byla bomba. Začátek seriálu byl slibný a teď už to jde jen dolů. Zbytečné, to je slovo, co to za mě asi nejlépe vystihuje. ()

Sekta (2021) (E04)

Komedie čistá nula. Kde že jako měla být? Jinak rozhodně lepší než minulý díl, byť velmí předvídatelné. Zde výborná Eliška Křenková. 50%. V dětských rolí synů si to střihli (zde v hercích neuvedení) sourozenici Viktor (seriál Kukačky postava Jakuba) a Matyáš Sekaninovi. ()

Ázijská ruža - zlomená kvetina (2021) (E06)

Pokud se člověk oprostí od toho, co vše je nesmysl ... Dá se. Děj táty mohly tedy dokončit. Došlo i na humor, dobře se na to dívalo, pobavilo, proč ne. 70% zaokrouhleno nahoru. ()