Jeoffrey

It's not about making a harem, It's about FAMILY! A že se tahle zvláštní rodinka rozrůstá opravdu velkou rychlostí, snad jen Dominic Toretto to umí rychleji (a zběsileji)... Jinak je to docela sympatická a milá komedie, které je občas trošku pitomá a dětinská, ale příjemně se na ní dívá a docela dobře se u ní relaxuje. Máme tu spoustu sympatických postav (hlavní hrdinka, Beelzebub...), některé jsou roztomilé (děti), jiné jsou "jen" milé (sestry) a taky je tu jedna lehce pitomá, ale zábavná elfka. Ve většině seriálu se neudá nic dramatického, problémy jsou řešené většinou buď klidně nebo zábavně a s tím jak moc silná je Azusa se ani není čemu divit. A já jí tu sílu věřím, stejně jako věřím cestě, kterou k ní přišla, přeci jen je to podobné, jako když zabíjíte rok bez přestávky ve WoWku prasata za 5 Expů, to se na ten max level nakonec taky dostanete... Co mi ale dost kazilo dojem byl občasný a dle mého zbytečný fanservis, především některé scény s vládkyní démonů mi přišli hodně divné a neustálý fokus na Halkařin hrudník, jako kdyby tahle postava kromě toho, že má být humorným elementem, nebyla ničím jiným, než jen "chodícíma kozama", byl také docela laciný. Ona i celá poslední episoda byla jen takovým pomrknutím na diváka, především pokud má rád služebné a připomenutím všech postav, co se v seriálu objevily, takže by za mě spíš obstála jako OVA a ne jako závěr. Každopádně ve výsledku jsem víc spokojený, než otrávený, takže za mě lepší  3*, nebo chcete-li 6/10. ()