Žijeme v době, kdy abyste se stali hvězdou, nepotřebujete talent. Jeviště ostravského Divadla Mír hostí finále multižánrové talentové soutěže. Kdo usedne do porotcovských křesel, kdo by si do křesla sednout mohl a kdo tomu všemu bude šéfovat? To zjistíte v této první zhruba dvacetiminutové filmové inscenaci. (ČSFD.cz)

B!shop

Z tech "filmu" divadla Mir je tohle rozhodne nejpovedenejsi a hlavne to je konecne regulerni komedie, i kdyz znacne cerna. Vlastne jen takova dvacetiminutova scenka parodujici talentovy souteze, kde se sesla krome Polaka takova ta hlavni Mirova particka a vsichni jsou naprosto perfektni. Pobavil jsem se, takze spokojenost. Lepsi 4*. ()

honajz

Klidně to mohlo být ještě břitší a údernější, takhle mi to přijde chvílemi moc skryté, některé ty narážky, ale jinak ano, nedělám si iluze, že všechny ty skvělé poroty nefungují nějak podobně, ba hůř. Trochu mi to připomnělo divadelního Ivánka s fotbalovými odposlechy - člověk se směje, a současně ho mrazí, že je to vlastně realita. A navíc to celé režíruje Babiš. („Heléé, rozsviť!“ - „Stejně už tu všichni několikrát byli.“. ()

v.indruchova

Ani nemusíte číst mezi řádky a je vám jasné, že bylo třeba přinejmenším nastínit realitu, kvality a obsazení těchto druhů pořadů. Porot s růýným zaměřením hledání talentů. Nepřijde mi to jako kousek u kterého se klátím smíchy, protože si uvědomuji "tragickou situaci". Takže je to taková tragikomedie? :) Nenápadně poučit a taky pobavit. tak to má být. ()