Q: V oku bouře

• USA Q: Into the Storm
USA, 2021, 5 h 44 min (Minutáž: 57–58 min)

Šestidílný dokumentární seriál Q: V oku bouře sleduje zapeklitou cestu k odhalení člověka, který stojí za fenoménem konspiračního hnutí QAnon. V průběhu tříletého celosvětového vyšetřování dokument zachycuje vývoj "Q" v reálném čase prostřednictvím nebývalého přístupu ke klíčovým hráčům a odhaluje, jak anonymní postava známá jako Q využívá konspirační teorie a informační válku ke zneužívání internetu, ovlivňování politiky a manipulaci s názory lidí. Šest epizod seriálu také zkoumá vliv QAnonu na americkou kulturu a zpochybňuje důsledky neomezené svobody projevu, která proniká do nejtemnějších zákoutí internetu. (HBO Europe)

Recenzie používateľa SpaceOdyseus k tomuto seriálu (7)

Q: V oku bouře (2021)

JRE sent me. To byl teda fascinujici pohled na temna zakouti internetu a prapodivne postavicky schovavajici se v nich. Je to pekne atmosfericky odvypravene, vsech sest dilu utece jako nic. A nejednou vyvstane na mysl Vera Pohlova a jeji nechvalne prosluly citat. ()

Do You Believe In Coincidences? (2021) (E02)

Pred par lety jsem mel kolegu Anthonyho a on byl naprosty prototyp Jima. Bylo peklo vedle nej sedet u stolu pri podnikovem obede. No nic. Na druhem dile hlavne ocenuji rychlou historii image boardu, incelu a jejich kauz. ()

Disinformation Is Real (2021) (E03)

Uff, u zaberu z Auklandu fakt mrazi a pri odhalovani psychopatickych charakteru majitelu 8chanu mrazi take. ()

Panic in D.C. (2021) (E04)

Uuuu, to je zajimavy charakter development. Fakt by me u prvniho nebo druheho dilu nenapadlo, ze se Fred stane nejsympatictejsi postavou. ()

Game Over (2021) (E05)

Rikal jsem si, kdy se ucho utrhne. Ale Fred si nedal rict. ()

The Storm (2021) (E06)

Ona asi Vera Pohlova, blahe pameti, mela prece jen pravdu se svym nechvalne proslulym citatem. ()