Q: V oku bouře

Do You Believe In Coincidences? (E02)

(epizóda)

SpaceOdyseus

Pred par lety jsem mel kolegu Anthonyho a on byl naprosty prototyp Jima. Bylo peklo vedle nej sedet u stolu pri podnikovem obede. No nic. Na druhem dile hlavne ocenuji rychlou historii image boardu, incelu a jejich kauz. ()

Deleatur

Poznámky: Sympatický Brennan, nesympatický Jim Watkins a jeho syn, vytikaný Ron (možná Asperger, možná Incel). 4chan (a potažmo 8chan) coby myšlenková i tematická žumpa (bonbónek pro homofoby - skin & scat). Přesto nebo proto: "Měl jsem pocit, že konečně vím, co si lidi opravdu myslí." Ale pokud tam někdo dělá správce, tak to nebude úplně neomezená svoboda. Navíc nelegální obsah (jako dětské porno) stejně stahovat musí. Všechno bio a všechno v plastu - kde jinde než v Asii. Smoothie z kapusty a smetany? Šaratica hadr. Farma vypadala hezky a celkem prasácky přívětivě. Historie imageboardů a hacktivismu, u toho zvláště linie zleva doprava. Od sexistických her k nové pravici. "Proč je prostě nezabijeme?" a další omezení: "Názor ano, akce ne." Těžko brát QTubery vážně, když jeden vypadal jako seladon, druhá jako pornohvězda a třetí zapomněl, že obžerství je smrtelný hřích. Ekofarma, bio a jóga, to nezní moc vpravo. Ale tě pic - péro! ()