Tajomstvá veľrýb

• Česko Tajemství kytovců (viac)
USA, 2021, 3 h 16 min (Minutáž: 47–51 min)

Tajemství kytovců ukáže divákům jejich kulturu z bezprostřední blízkosti a odhalí krásný a záhadný svět těchto tvorů. (Disney+)

Recenzie používateľa Maysha k tomuto seriálu (5)

Tajomstvá veľrýb (2021)

Nádherná série dokumentů o čtyřech kytovcích, které by měl každý se zájmem o oceánský život nebo zvířata vidět. Krásně zachycené momenty a velice informativní. ()

Kosatčí dynastie (2021) (E01)

Krásné a inteligentní zvíře. Fascinovalo mě, že kosatky v různých koutech světa mají vlastní styl lovení i odlišnou kořist. ()

Písně keporkaků (2021) (E02)

Společenští, mírumilovní a zanechávají za sebou umělecké kousky. Asi jeden z mála tvorů, který loví společně i s cizími jedinci mimo svůj okruh. A to, že si dokážou předávat signály až na tisíce kilometrů, to je neskutečné. ()

Říše běluh (2021) (E03)

Běluhy jsou snad moje srdcovka, jejich miloučký pohled nelze nemilovat. Pravidelně se setkávají na jednom jediném místě, aby porodily, to je opravdu kouzelné. A ještě kouzelnější je, že se ujmou osiřelého narvala. ()

Obři oceánů (2021) (E04)

O těchto krásných gigantech jsem se teda dozvěděla dost informací. Spí "ve stoji", potápí se, aby se občerstvili hlavonožci a o polovinu menší kosatky si na ně troufají. ()